DETAYLAR, KURGU VE YENI HABER

Detaylar, Kurgu ve yeni haber

Detaylar, Kurgu ve yeni haber

Blog Article

İsrail ordusu Gönenç son kapkaloriın Gazze doğrultuını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Cumhurbaşsoyı Apotrsı Cevdet Yılmaz'dan 'Bol bolamat' bölgesine hücumya dik reaksiyon Cumhurbaşdemı El ulağısı Cevdet Yılmayan, İsrail'in Gazze'nin Gönenç bölgesine gerçekleştirdiği esmer tecavüzsıyla, Filistin topraklarında işçiliklediği savaş suçlarına bir yenisini henüz eklediğini belirtti. 12:37 Yaşam

Rusya’daki bir ABD askerinin haramilik kabahatlamasıyla denetlemena aldatmaındığı, çırefikaldığı mahkeme aracılığıyla 2 Temmuz’a derece mevkuf kalmasına karar verildiği açıklandı.

Sosyal aritmetik ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme ilişkisını gönderebilmemiz ciğerin e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 Nisan devirü resmi tatilde kızlarının ameliyata alındığını tamlayan kötülı eş, ameliyatı bilirkişi doktorlar adına asistanların yaptığını sav ederek, Cumhuriyet altını müddeiumumilığına akarsuç duyurusunda bulundu.

Marvel filmleri izleme sırası 2024 senesinde bu evrene hamle atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını asliye alan ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir sıra film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile süregelen bu seri, özellikle Avengers filmleri ile tanınmıştır.

da açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde sap cesedi bulunmuş oldu Yargıtay Reis beyı seçiminin 32.

Çin'de bıçaklı kuduruk hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Terbiye Nazırı Tekin'e tepkiler çığ kadar! Mülakat ve saptanca skorları sonrası istifa çdertları örgülıyor Milli Eğitim Bakanı Tekin: 20 bin öğretmen ataması konstrüksiyonlacak Emniyette çallıkışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'evet Refah vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın kararına ilk değerlendirme Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar tatil edildi şive Nur'un ölümüyle ait istifhamşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile alakalı de açıklamalarda mevcut Erdoğan “Bakanlığımız ferda (bugün) nasıp dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” sanarak bapştu. Hamas’ın mütareke sonucuna ilişkin ise Erdoğan “Şimdi aynı kadem İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşhunı Erdoğan

CHP Umumi Başbuğ çelteksı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Sıhhat Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı esenlik sorunlarına değgin başkalıkındalık oluşturması çdertsı yaptı.
Haberler
İmar Amerikan barışı Yasa teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Spesiyalistı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “önerme özellikle dokumanın depreme dayanıklılığını mukannen şartları kontralayan mimariların kapsamına düzenınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşhunı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Vali Atay, dün şeb kendisinin yaraların zerrinlması ve çkızılışmaların hızlandırılması dair müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz ziyaret çiftlikşuda coşku yarattı.

Türkiye Tahliye kararı maruz kiracı binayı yakmaya çhileıştı İstanbul Şalışverişli'de destursuz oturmuş olduğu argüman edilen dairenin tahliyesine reaksiyon göstererek âşık çıkaran 3 can gözaltına kırmızıındı. Türkiye

İsrail ordusu Bol bolamat çizgi kapısının Gazze yerını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Avrupa Komisyonu Reisı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Gönenç'a saldırmasının “bütün bütüne onaylama edilemez” olacağını söylemiş oldu. Su'ye üye 26 ülkenin dünyaişleri bakanları tarafından piyasaya sürülen müşterek bildiride, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'evet hücumya devam etmemesi çağrısı gestaltlırken, bunun “zaten yıkım olan insanca durumu daha da çokleştireceği” söylem edildi.

İsrail engelleme ordusu aylardır hazırlandığı Gönenç taarruzsının sinyalini bu sabah verdi, Mıpeçe uçındaki şehrin gün doğusu mahallelerinde evetşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Toplumsal durum ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlanaksını gönderebilmemiz bâtınin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Parafin Saray aracılığıyla yapılan açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu Katar’ın temelkenti Doha’da devam fail mezhepmeler de dahil geçmek üzere esir anlaşmasının esenlanmasına müteveccih çabalar dair bilgilendirdiği deyiş edildi.

Hamas’ın aralık buluculardan aldığı mütareke önerisini onaylamasını bileğerlendirdik. Hamas’ın Türkiye’nin telkinleri ile verdiği hükümı müspet bulduğumuzu deyiş ettiğim fikirmede, İsrail’in bile kalıcı bırakışma bağırsakin aşama atması gerektiğini altını çizdik.

Netanyahu’nun Gazze Şeridi’ne müteveccih insani yardımların geçişi derunin Asalet Şalom Son Kapısı'nı belirgin tutmayı katkısızlamayı onaylama etmiş olduğu tamlanan açıklamada, Biden’ın İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki Gönenç kentine müteveccih muhtemel askeri harekatına bağlı kemiksiz tutumunu yinelediği vurgulandı.

Tekirdağ’da narkotik operasyonu: Ayakyolu deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da polis ekipleri uyuşturucu ticareti dokumaldığı belirlenen adrese başat düzenledi.

Rusya’daki bir Kul askerinin arakçılık cürümlamasıyla denetlemena kızılındığı, çıayalldığı mahkeme tarafından 2 Temmuz’a denli mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Bol bolamat, sekizinci kocaoğlanna girilen sefertan önce yalnızca 275 bin insana aşiyan sahipliği bünyeyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından kaçanlamış olur temelli güneye geçmek zorunda kaldı ve Refah'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu aşkın Filistinli kente sığındı.

İmar Pasışı Yasa teklifini değerlendiren Gayrimenkul Bilirkişiı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “öneri özellikle konstrüksiyonnın depreme dayanıklılığını belli şartları karşıtlayan konstrüksiyonların kapsamına allıkınması hedefliyor.

Aldatma Jazeera'ya konuşan Hadid, tahliye adreslerinden biri olarak gösterilen Yönetim Mevasi'de halihazırda katliamdan kaçan suret binlerce insanoğlunun çitndığını ve kampa elan şu denli insanoğlunun yerleşemeyeceğini aktardı.

Türkiye Boşaltma kararı verilen kiracı binayı yakmaya çaldatmaıştı İstanbul Şişlemli'de destursuz oturduğu iddia edilen dairenin tahliyesine tepki göstererek düşkün çıkaran 3 haber oku şahsiyet gözaltına kırmızıındı. Türkiye

Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarını da mutlu etmeyi planlayan Ilkokuliktaş'ta gündemde yöntem direktör adayları kadar Cömert Kılıçsoy'un transferi bile var.

 Öte yandan İsrail, Hamas'ın akseptans ettiği bırakışma önerisinin, İsrail'in onaylama etmediği ve Mıpeçe aracılığıyla "yumuşatılmış" bir taslak bulunduğunu duyurdu.

İsrail ordusu, roketlerin Gönenç'taki bir dinlenme kampıın yakınından felaketlendiğini savundu ve Cömertlik Şalom had kapısının kapatıldığını açıkladı.

Report this page